Чистка! Гвардиола го отпиша и капитенот?!

Чистка! Гвардиола го отпиша и капитенот?!

Доколку ги погледнете постапките кој ги влечеше, очигледно сака да направи комплетна смена на генерацијата! Јаја Туре е само статист, Џо Харт го
Мурињо ги исмеа новинарите: „Каде сте Ајнштајни?“

Мурињо ги исмеа новинарите: „Каде сте Ајнштајни?“

Претпоставувате која е причината за тоа... [caption id="attachment_5818" align="aligncenter" width="1009"] Фото: www.twitter.com/ManUtd[/caption] Во право сте, Пол Погба. После одличната утакмица на Французите во
Надал ја заврши сезоната, го очекува нов пад на ATP листата!

Надал ја заврши сезоната, го очекува нов пад на ATP листата!

Рафаел Надал вчера одлучи да ја заврши оваа сезона поради повреда. Најдобриот Шпански тенисер, Рафаел Надал, одлучи да ја заврши оваа
Себастијан Фетел: Не е фер Ферари да биде толку критикуван!

Себастијан Фетел: Не е фер Ферари да биде толку критикуван!

Себастијан Фетел смета дека постојаните критики кон Ферари за разликата од ривалите Мерцедес оваа сезона не се фер. Мерцедес веќе ја
Рос Браун откри во неговата книга: Не можев да им верувам на Ники Лауда и Тото Волф!

Рос Браун откри во неговата книга: Не можев да им верувам на Ники Лауда и Тото Волф!

Рос Браун беше еден од најзаслужните за формирањето на тимот на Мерцедес кој сега има доминација во Формула 1, но
Ники Хајден ќе го замени Педроса во Австралија

Ники Хајден ќе го замени Педроса во Австралија

После падот на тренингот во Мотеги за Јапонското ГП, Педроса се здоби со скршеница на клучната коска. Педроса сеуште се

Вести


Чистка! Гвардиола го отпиша и капитенот?!

Доколку ги погледнете постапките кој ги влечеше, очигледно сака да направи комплетна смена на генерацијата! Јаја Туре е само статист, Џо Харт

Прочитај повеќе

Мурињо ги исмеа новинарите: „Каде сте Ајнштајни?“

Претпоставувате која е причината за тоа… Во право сте, Пол Погба. После одличната утакмица на Французите во ЛЕ против Фенербахче,

Прочитај повеќе

Рос Браун откри во неговата книга: Не можев да им верувам на Ники Лауда и Тото Волф!

Рос Браун беше еден од најзаслужните за формирањето на тимот на Мерцедес кој сега има доминација во Формула 1, но

Прочитај повеќе

Ники Хајден ќе го замени Педроса во Австралија

После падот на тренингот во Мотеги за Јапонското ГП, Педроса се здоби со скршеница на клучната коска. Педроса сеуште се

Прочитај повеќе

Рио Фердинанд го прозва Озил!

Легендарниот стопер на Јунајтед го изнервираа сликите кои Германецот ги поставува по социјалните мрежи после синоќешниот хет-трик во дуелот со

Прочитај повеќе

Наполи до ден денес никогаш не изгуби на свој терен!

За прв пат во историјата на Наполи, тимот се здоби со пораз на сопствен терен. – Голема прослава на фудбалерите

Прочитај повеќе

Поранешниот светски шампион ја превзема Кина!

Некогашниот италијански селектор, се враќа во најбројната земја на светот, овој пат да постане нејзин селектор. Спрема последните информации, Марчело

Прочитај повеќе
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com